Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Форум для любящих мам

Объявление

Форум о криптовалюте

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для любящих мам » Консультации юриста » Документы для получения помощи от государства на ребенка


Документы для получения помощи от государства на ребенка

Сообщений 1 страница 30 из 38

1

Какие нужны документы для получения помощи от государства на ребенка? Какими юридическими нормами этот вопрос регулируется? Какие выплаты производятся?

0

2

Юленька о какой именно помощи идет речь???
Детские деньги до года? Мать одиночка? ...

0

3

Виктусёнок написал(а):

Юленька о какой именно помощи идет речь???
Детские деньги до года? Мать одиночка? ...

Детские деньги до года и помощ маме на ребенка до 3 лет.

0

4

1. Справка с РД, котрую специально для этого выдали
2. копия и оригинал паспорта и идентификационного кода
3. копия справки с места работы, что Вы в декрете (или копия приказа, что уволились) или с места учебы
4. если деньги будете получать на карточку в банке, то тогда нужны документы с банка об открытии счета и номер координат для проплаты
5. свидетельство о рождении ребенка (оригинал -копия)
6. свидетельство о браке (оригинал-копия)
7. справку с отдела предпринимательства районной администрации, что Вы не являетесь предпринимателем
8. иногда справку с ЖЕКа о составе семьи и прописке
9. заявление

Вроде все, если вспомню еще что-то - напишу.

0

5

Державна допомога по народженню дитини виплачується усім громадянам України незалежно від громадняства їх чоловіка/дружини. Вам така домомога також має бути призначена за умови, що звернення за її призначенням буде подане Вами не пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.
Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12240 гривень - на першу дитину.

Для призначення допомоги при народженні дитини органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

1) заява одного з батьків (усиновителя, опікуна), що складається за формою, затвердженою Мінпраці;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал довідки, виданої державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини. Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Постановою Кабінету Міністрів України «Питання призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми» від 22.02.2008 №57 введені нові підвищенні розміри цієї допомоги.

Кабінет Міністрів затвердив новий порядок призначення і виплати допомоги при народженні немовляти і по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Тепер жінкам, які були застраховані, після пологів слід звертатися не до підприємства, на якому вони раніше працювали, а до органів соціального захисту за місцем проживання. А мамам, які вже отримують одноразову допомогу та допомогу по догляду за дитиною до трьох років, слід поквапитися і до середини лютого поновити всі документи, адже протягом трьох місяців бухгалтерії підприємств будуть централізовано передавати документи до органів соцзахисту.

Раніше органи соціального захисту виплачували грошову допомогу лише незастрахованим (непрацюючим) особам, застраховані ж (працюючі) матері користувалися послугами Фонду соціального страхування. Тепер з 1 січня 2007 року допомогу застрахованій особі виплачуватимуть щомісяця з дня настання декретної відпустки по день її закінчення. Якщо жінка працювала повний робочий день і до закінчення відпустки вийшла на роботу, то страхувальник-роботодавець має упродовж п’яти днів з моменту видання наказу про припинення відпустки повідомити про це орган праці та соціального захисту. Сім’ям, які всиновили маленьку дитину або взяли її під опіку, також варто звернути увагу на таку обставину: держава надає допомогу тільки тоді, якщо відповідне звернення надійшло не пізніше 6 місяців з дня народження дитини.
Усі справи на мам, які отримували допомогу безпосередньо у Фонді соціального страхування, передаються в управління праці і соціального захисту. Тимчасово, поки працівники Фонду приймуть і опрацюють усі документи, у першому кварталі 2007 року гроші молоді жінки будуть отримувати як і раніше – на підприємствах. Коли ж управління праці створить власну базу даних, кошти будуть перераховуватися безпосередньо на рахунки матерів.

Допомога застрахованим особам визначається різницею між 50 відсотками прожиткового мінімуму для працездатних осіб та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Однак найменший її розмір повинен становити не менш, ніж 23 відсотки прожиткового мінімуму. Для незастрахованих же розмір допомоги визначається різницею між 50 відсотками прожиткового мінімуму та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 90 гривень. Нагадаємо, що прожитковий мінімум для працездатних осіб із 1 січня 2007 року зріс до 525 гривень і зростатиме ще двічі: з 1 квітня – до 543,50 грн., а з 1 жовтня – до 548 грн. Відтак збільшуватиметься і розмір допомоги.
Причинами для припинення виплати допомоги можуть бути позбавлення батьківських прав, відмова виховувати дитину, нецільове використання коштів, незабезпечення необхідних умов для утримання дитини та перебування в місцях позбавлення волі.
Одноразова допомога при народженні дитини залишилась такою же – 8500 гривень. Виплата здійснюється як і торік – спочатку 3400 гривень, а решта протягом 12 місяців рівними частинами.

Для призначення допомоги необхідно подати такі документи:
- довідку про склад сім’ї;
- копію свідоцтва про народження дитини;
- довідку відділу РАГС для призначення одноразової допомоги при народженні дитини;
- довідку з місця роботи заявника, де вказано, що підприємство є платником податку у фонд соціального страхування та копію наказу про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – для працюючих мам;
- копію ідентифікаційного коду;
- номер рахунка в банку, на який будуть перераховуватись соціальні виплати (крім номера зарплатної картки).

+1

6

Стормик
Все, о чем ты писала, еще в силе? никаких новых законов не повыходило?Просто, Мы сейчас собираем документы на всякую там помощь.. 
Еще вопрос. Если я  оформленна официально на работе, нужна ли справка, что я не являюсь частным предпринимателем?
Если я прописана вдругом районе, не там , где ребенок, куда я должна подать документы на помощь " по догляду до 3-х лет"? Спаибо за ответ

0

7

А правда ли, что государство не доплачивает деньги на детей?
Слышала, что многие подают в суд и им присуждают выплату полной суммы
Тоесть сумма которую мы получаем должна составлять не 140 грн, а около 400

0

8

Елена
справка нужна, но ее Вы еще во время беременности должны были получить и сдать для получения декретных выплат. все документы Вы оформляете по месту своей прописки

Ленчик
правда. точно не знаю, по какой это системе расчета, но что-то они не доплачивают.

0

9

Стормик

Стормик написал(а):

справка нужна, но ее Вы еще во время беременности должны были получить и сдать для получения декретных выплат.

Я не совсем поняла. Вы имеете в виду, декретных выплат на работе или соц. выплад по уходу за ребенком до 3-х лет? Если 2-й вариант - не вижу логики. Ведь беременность, к сожалению, не всегда заканчивается рождением живого ребенка. И куда я должна была ее сдать? А сейчас уже поздно это сделать?

Еще раз огромное спасибо!!

0

10

Елена
те выплаты, которые с 30 недель, "по вагитсности и пологам". вам надо было взять справку в налоговой. лучше всего будет перезвонить в фонд и уточнить - там все время все меняется http://kolobok.us/smiles/madhouse/dash2.gif

0

11

Стормик, подскажите пожалуйста, какой на данный момент максимальный размер пособия по уходу за ребенком до 3-х лет для матери-одиночки?

0

12

Стормик написал(а):

Державна допомога по народженню дитини

скажите пожайлуста!!! правда что с 17.11.2009г пособие на второго ребенка 50 000?

0

13

а мне вот такой вопрос интересен - спорила со своей кумой - если рождается двойня значит выплаты должны делать на первого и на второго ребенка, точно не знаю суммы, какие сейчас, ну, например, 12 и 25 тыс
или же идет две выплаты как на одного ребенка - т.е. 2 по 12 тыс
????

0

14

суперМАМА написал(а):

скажите пожайлуста!!! правда что с 17.11.2009г пособие на второго ребенка 50 000?

Частично правда, но не 50 000. Действительно 17.11.2009 года Верховной Радой приняты изменения к Закону Украины “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”. А именнно:

Допомога при народженні дитини нараховується в розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановлених на день народження дитини.
Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму - на першу дитину; кратній 45 розмірам прожиткового мінімуму - на другу дитину; кратній 90 розмірам прожиткового мінімуму - на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у дев’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину – 24 місяців, на третю і кожну наступну дитину – 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

На сегодняшний ден минимальный прожиточный минимум на ребёнка до 6 лет - 557 грн. Фактически сума выходит та же что и выплачивается сейчас: Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини

     Допомога при   народженні   дитини   надається   у    розмірі 12 240  гривень  -  на  першу  дитину,  25  000 гривень - на другу дитину,  50 000 гривень - на  третю  і  наступну  дитину.  Виплата допомоги  здійснюється  одноразово  при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень,  другої дитини - 4  840  гривень,  третьої  та наступної   дитини   
-  5  000  гривень,  решта  на  першу  дитину виплачується протягом наступних 12  місяців,  на  другу  дитину  - 24 місяців,  на  третю  і  наступну  дитину  -  36 місяців рівними
частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Но эти изменения вступают в силу с 1 января 2011 года, и эсли государство  будет поднимать прожиточный уровень соответственно сума выплат будет расти. Но ещё рас повторяю - это только с 1 января 2011 года.

Я_mama написал(а):

а мне вот такой вопрос интересен - спорила со своей кумой - если рождается двойня значит выплаты должны делать на первого и на второго ребенка, точно не знаю суммы, какие сейчас, ну, например, 12 и 25 тысили же идет две выплаты как на одного ребенка - т.е. 2 по 12 тыс????

Выплаты делаются на первого - 12 тис. грн. на второго 25 тис. грн.

0

15

Mira-scorpion написал(а):

. Но ещё рас повторяю - это только с 1 января 2011 года.

спасибо!  http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif

0

16

Mira-scorpion написал(а):

Выплаты делаются на первого - 12 тис. грн. на второго 25 тис. грн.

спасибо за консультацию  :cool:

0

17

А у меня такая ситуация.Я являюсь СПД физ.лицо.Значит документы все подали ,деньги получили (единоразовую помощь в размере 12 000) во время этого получала и пособие на ребёнка до 3х лет.А как един.закончилась ,так и до 3х лет прекратили выплачивать.Мотивировали тем что надо обновить справку о доходах(я сдаю нулевые отчёты),вот только когда эту справку предоставили они сказали,что она им не подходит.Надо именно о том ,что я не работаю,а налоговая такой справки не даёт,пока не закрою СПД.И как с этим быть.Это в Собезе ,чего то накрутили ,что им вдруг эта справка не такая стала(до этого она их устраивала).

0

18

Уважаемая Мама Ясёны во-первых Вам  незаконно вообще прекратили выплачивать пособие до трьох лет.
19. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення зазначеної допомоги по день досягнення дитиною вказаного віку включно.
23. Виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку припиняється:
1) у разі:
позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
відмови отримувача допомоги від виховання дитини;
тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень;
перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
скасування рішення про усиновлення дитини або визнання його недійсним;
смерті дитини;
( Абзац дев'ятий підпункту 1 пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1026 від 30.09.2009 ) смерті отримувача допомоги;

( Підпункт 1 пункту 23 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1026 від 30.09.2009 ) виникнення інших обставин;
2) у разі, коли особа, що отримує в органі праці та соціального захисту населення допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку:
звернулася до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні - з дня призначення їй допомоги по безробіттю чи матеріальної допомоги по безробіттю. Центр зайнятості повідомляє орган праці та соціального захисту населення про те, що такій особі призначено допомогу по безробіттю чи матеріальну допомогу по безробіттю або що строк виплати хоча б однієї із зазначених двох видів допомоги закінчився;
виявила бажання працювати - з дня працевлаштування (початку виконання трудових обов'язків);
виникнення інших обставин;
2) у разі, коли особа, що отримує в органі праці та соціального захисту населення допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку:
звернулася до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні - з дня призначення їй допомоги по безробіттю чи матеріальної допомоги по безробіттю. Центр зайнятості повідомляє орган праці та соціального захисту населення про те, що такій особі призначено допомогу по безробіттю чи матеріальну допомогу по безробіттю або що строк виплати хоча б однієї із зазначених двох видів допомоги закінчився;
виявила бажання працювати - з дня працевлаштування (початку виконання трудових обов'язків);
( Абзац четвертий підпункту 2 пункту 23 виключено на підставі Постанови КМ N 971 від 09.09.2009 ) У випадках, передбачених абзацами другим - восьмим, десятим та одинадцятим підпункту 1 цього пункту, виплата допомоги припиняється на підставі пропозицій органу опіки та піклування чи державного соціального інспектора органу праці та соціального захисту населення.

( Абзац п'ятий підпункту 2 пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1026 від 30.09.2009 ) Виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу.
Не припиняється виплата допомоги особам, що працюють у режимі неповного робочого часу, вдома або провадять підприємницьку діяльність.
Виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу.
Не припиняється виплата допомоги особам, що працюють у режимі неповного робочого часу, вдома або провадять підприємницьку діяльність.
( Абзац пункту 23 в редакції Постанови КМ N 971 від 09.09.2009 )( Пункт 23 в редакції Постанови КМ N 343 від 16.03.2002; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1951 від 25.12.2002; в редакції Постанови КМ N 57 від 22.02.2008 )

Во-вторых с сентября 2009г. всем мамам -предпринимателям пособие выплачивают НЕЗАВИСИМО от того ведут они деятельность или нет.

Постанова КМУ від 27 грудня 2001 р. N 1751 Київ   Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми
20. Для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку органам праці та соціального захисту населення подаються такі документи:
1) заява матері (батька, усиновлювача, опікуна, дідуся, бабусі або іншого родича, який фактично здійснює догляд за дитиною), що складається за формою, затвердженою Мінпраці;
( Підпункт 1 пункту 20 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1026 від 30.09.2009 )
2) копія або витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання відпустки;
( Підпункт 2 пункту 20 в редакції Постанови КМ N 57 від 22.02.2008 )
3) копія свідоцтва про народження дитини;
( Підпункт 4 абзацу першого пункту 20 виключено на підставі Постанови КМ N 900 від 11.07.2007 )
5) копія трудової книжки матері (батька, усиновлювача, опікуна, дідуся, бабусі або іншого родича), яка (який) здійснює догляд за дитиною;
( Підпункт 5 пункту 20 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1026 від 30.09.2009 )
6) довідка з місця навчання - для осіб, які навчаються;
7) довідка про те, що виплата допомоги по безробіттю або матеріальної допомоги по безробіттю не проводиться, - для непрацюючих осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
( Підпункт 7 пункту 20 в редакції Постанови КМ N 343 від 16.03.2002; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1951 від 25.12.2002; в редакції Постанови КМ N 57 від 22.02.2008 ) ( Підпункт 8 абзацу першого пункту 20 виключено на підставі Постанови КМ N 900 від 11.07.2007 )
8) копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця - для осіб, що провадять підприємницьку діяльність.
( Пункт 20 доповнено підпунктом 8 згідно з Постановою КМ N 971 від 09.09.2009 )

Органам праці та соціального захисту населення забороняється вимагати для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку інші документи, крім зазначених у цьому пункті.
( Пункт 20 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 971 від 09.09.2009 )  В вашем случае это самодеятельность УПСЗН.

Не припиняється виплата допомоги особам, що працюють у режимі неповного робочого часу, вдома або провадять підприємницьку діяльність.
( Абзац пункту 23 в редакції Постанови КМ N 971 від 09.09.2009 )( Пункт 23 в редакції Постанови КМ N 343 від 16.03.2002; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1951 від 25.12.2002; в редакції Постанови КМ N 57 від 22.02.2008 )

+1

19

Mira-scorpion
Мирочка! у меня такой вопрос! я сдала месяц назад документы на второго ребенка! а до родовых до сих пор нет!!! сколько времени должно пройти между подачей документов и начислением??

0

20

Как я поняла Маш, ты сдавала в УТСЗН?
Обычно начисляют сразу, как только их финансируют, просто у кажного УТСЗН разные сроки, например я всегда получаю 17-18, но сейчас очень у многих задерживают выплаты, так как нет финансирования (выборы ведь были :mad: ). Позвони в своё УТСЗН и спроси начислили или нет?

+1

21

Mira-scorpion написал(а):

. Позвони в своё УТСЗН и спроси начислили или нет?

Спасибо!  http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif  в понедельник начну звонить!

0

22

Мирочка огромнейшее тебе Спасибо http://kolobok.us/smiles/he_and_she/give_heart.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif  ,особенно за информацию о новом законе для СПД,Я их вытрясу в том Собезе как Тузик тряпку. http://kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_devil.gif   http://kolobok.us/smiles/standart/aggressive.gif  они и не рады будут ,что начали воду варить.

0

23

Мама Ясёны написал(а):

Я их вытрясу в том Собезе как Тузик тряпку. :D  :D  :D

0

24

Мира, пожалуйста помогите разобраться, вообще никакой информации не могу узнать нигде. Проживаем с мужем в Броварах. Прописана я в Днепропетровской области. Муж в Харьковской области.  Куда обращаться за оформлением помощи на ребёнка, и, насколько я поняла есть какое то пособие по родам...Где его оформить? Какие документы нужны? Куда подавать? Буду благодарна за ответ.

0

25

Мирочка, и я с вопросиком: моя сестра родила месяц назад, до родов не работала, стояла на учёте в центре занятости. Ей перечислили пособие по беременности и родам 900 грн. А ее куме при таких же условиях (тоже не работала, стояла в центре занятости на учете) выплатили 2000 грн.  Скажи, пож-та, какова всё-таки сумма этой выплаты? От чего зависит? Спасибо http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif

0

26

tanielle написал(а):

Мирочка, и я с вопросиком: моя сестра родила месяц назад, до родов не работала, стояла на учёте в центре занятости. Ей перечислили пособие по беременности и родам 900 грн. А ее куме при таких же условиях (тоже не работала, стояла в центре занятости на учете) выплатили 2000 грн.  Скажи, пож-та, какова всё-таки сумма этой выплаты? От чего зависит?

7. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається:
3) жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні - у   розмірі   100   відсотків  мінімального  розміру  допомоги  по безробіттю;

Розмір  допомоги   у   випадках,   передбачених   підпунктами 1-4 цього  пункту,  встановлюється шляхом множення середньоденного доходу  на  кількість  календарних  днів  тривалості  відпустки  у зв'язку  з  вагітністю  та  пологами,  але не менш як 25 відсотків розміру   встановленого   законом   прожиткового   мінімуму    для працездатної особи з розрахунку на місяць;

Тоесть сума выплати  зависит от размера пособия по безработице. Может  твоей сестре и  её подружке выплачивали разные сумы на бирже, из-за этого такая разница?

0

27

Mira-scorpion
спасибо большое, я ей расскажу теперь  http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif   http://kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_daisy.gif

0

28

Mira-scorpion
Добрый день, задам Вам вопрос ещё раз, возможно он остался незамеченым..: мне отказывают в оформлении мат помощи, я пока ещё не родила, но заранее  решила поинтересоваться в собесах: по месту прописки-так как там не живу, по месту жительства-так как не прописана. Замкнутый круг..Уже устала..Будет возможность-ответьте, кто должен давать помощь?
Спасибо.

0

29

Вероника
У меня похожая ситуация. Сама я прописана в Киеве, а живу в квартире мужа в г. Вышгороде. Когда родила, то поняла что собирать документы и ездить оформлять помощь с маленьким ребенком будет проблематично, решила оформлять по месту жительства. Во-первых - прописала ребенка в квартире, во-вторых пригласили депутата по нашему участку - он написал такую справочку, подтвердил, что мы действительно втроем проживаем в квартире, в-третьих - в Вышгородской филии сбербанка открыла счет, все остальные справки - как и везде. Конечно, в сов безе крутили носом, но помощь оформили.
После рождения дочки я еще помощь не оформляла, но узнавала : теперь вместо депутата придет комиссия из совбеза, а еще надо взять справку из совбеза по месту прописки, что я там помощь никакую не получаю. Пока все справочки пособираешь, уже никакой помощи не хочется!!!

+1

30

Вероника, есть вот такой документик  "Порядок
призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми.
(Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751)", статья 9
"9. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам з числа військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, військ цивільної оборони, інших військових формувань та з числа осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби призначається і виплачується за місцем основної служби.
Жінкам, звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні, аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів і непрацюючим жінкам державна допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається і виплачується органами праці та соціального захисту населення за місцем проживання. Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.".
Если вам откажут в совбезе - найдите эту постанову, и идите в совбез с ней. Удачи вам!

+1


Вы здесь » Форум для любящих мам » Консультации юриста » Документы для получения помощи от государства на ребенка


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки