Уютный форум для общения))

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Уютный форум для общения)) » Кулинарная энциклопедия » Маєш проблеми? Їж кабачки!


Маєш проблеми? Їж кабачки!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Маєш проблеми? Їж кабачки!

При гастритах, закрепах, ниркових та серцевих розладах, інтоксикації слiд готувати страви з кабачкiв

Чимало господинь радiє з появи свiжих кабачкiв, адже цей овоч -- дуже корисний для здоров'я. Його навiть радять споживати у великiй кiлькостi тим, у кого зайва вага. Вiд кабачкiв аж нiяк не погладшаєш.

-- Цей овоч на 90% складається з води, але мiстить i багато вiтамiнiв, зокрема А, В та С, -- коментує "Експресу" Свiтлана Фус, лiкар-дiєтолог медичного центру "Вiрiа". -- Крiм того, кабачки є джерелом каротину, органiчних кислот, мiнеральних речовин, мiкроелементiв. Особливо багатi вони на магнiй та калiй.

-- У якiй формi найкраще вживати цi овочi? Сирими, смаженими?

-- Кабачки можна тушкувати, варити, готувати на парi, смажити, додавати до них часник для смаку (якщо шлунок здоровий). Можна їсти сирими, але я все-таки раджу пiддавати їх тепловiй обробцi -- так вони краще засвоюватимуться. Можна навiть пити кабачковий сiк.

-- Кому варто обмежувати споживання кабачкiв?

-- Цей продукт не провокує алергiї, тож смакувати страви з кабачкiв можна всiм. Навiть малюкам, якi вже переходять на "дорослу їжу", варто готувати такi страви. Це допоможе нормалiзувати  травлення. Адже кабачки мiстять багато клiтковини, а тому можу слугує профiлактикою вiд закрепiв.

Одна з найбiльших переваг кабачкiв у тому, що вони легко перетравлюються, тому вважаються дiєтичною їжею та входять до складу лiкувального харчування. Страви з них особливо кориснi людям iз недугами шлунково-кишкового тракту (зокрема, йдеться про гастрити, проблеми кишкiвника чи жовчевого мiхура).

Цi овочi мають сечогiнну та жовчогiнну дiю, виводять з органiзму солi важких металiв та зайву рiдину, що дуже корисно при захворюваннi нирок та серцево-судинної системи. Харчовi волокна кабачкiв добре вбирають токсичнi речовини, холестерин та очищають вiд них органiзм. Загалом цей овоч сприяє полiпшенню роботи багатьох органiв.

Лариса ПАВЛИК, Експрес

2

Джоли
спасибо за хорошую стаиейку ! я обожаю кабачки , летом добавляю их почти во все блюда...)

Подпись автора

http://lines.ladoshki-forum.ru/islove/3_4/1255379397.jpg

3

КОНСУЭЛА написал(а):

летом добавляю их почти во все блюда...

а я и  на зиму морожу))

4

Людочка - Лягушка
у меня холодило старенький , там морозилка маленькая совсем...((((

Подпись автора

http://lines.ladoshki-forum.ru/islove/3_4/1255379397.jpg

5

люблю кабачки! а вот замораживать не догадалась!

Подпись автора

http://www.calorizator.ru/line/04c3KIu0000L3QsNGI0LXQuSDQkNC90L3Rg9GI0LrQtSDRg9C20LU.gif

6

А я кабачки просто обожаю . Употребляю практически в любом виде , кроме как в сыром. Всю зиму и весну ожидаю всегда наступление их сезона.

Людочка - Лягушка написал(а):

а я и  на зиму морожу))

Люд, а как их правильно замораживать?

Подпись автора

http://lines.photo-manual.ru/28100.png

7

Молоденькие кабачки и в сыром виде хороши: просто так и в салате. У родителей на огороде много кабачков, поэтому чего мы только с ними не делаем...
Еще мне очень нравится открытый пирог с кабачками - достаточно сытный и оригинальный ужин. Дно формы выстилается несладким песочным тестом (100 г или чуть меньше мягкого слив.масла (или маргарина, но мы таким не пользуемся, 2-3 ст.ложки сметаны, соль по вкусу, муки достаточно, чтобы получилось упругое тесто, которое можно руками (без скалки) распределить по форме), делаем бортики. Для начинки трем около 400 г кабачков на крупной терке, солим, перемешиваем руками, отставляем на несколько минут. В это время делаем заливку: 2 яйца, примерно 100 г сметаны, чуть соли и черного перца. Еще понадобится сыр (около 100 г или хотя бы немножко) для посыпки. Выкладываем в форму кабачки, слегка отжимая их руками, чтобы стек лишний сок (иначе тесто пропитается, будет мокроватым), разравниваем. Заливаем заливкой (ее не очень много, поэтому аккуратно распределяю ложкой), сверху посыпаем тертым сыром. Запекаем в духовке на среднем огне. Получается очень вкусно - все родственники постоянно просят сделать еще. :) Рекомендую.

Подпись автора

Даше и Насте 3 года 4 месяца (15 мая 2007 г.)


Вы здесь » Уютный форум для общения)) » Кулинарная энциклопедия » Маєш проблеми? Їж кабачки!