Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Форум для любящих мам

Объявление

Help Forum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для любящих мам » Школьная жизнь » Потрібно підготувати презентації


Потрібно підготувати презентації

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт. Так чекали Новорічних свят, та не має вільного часу тому що, обом дітям дали завдання під час канікул підготувати презентації і тепер у нас чотири презентації з різних предметів. А ми дуже розумні батьки)), і зовсім не знаємо що там треба робити, будь-ласка підкажіть, де можна подивитись, як підготувати ті презентації?

0

2

Привіт. Та яка проблема, зайдіть ось сюди http://teachua.com виберіть потрібну тему, та скачайте презентацію. Тут можна дивлячись на готову презентацію, підготувати свою, або нічого не робити, скористатися добре підготовленою.  Ми в тому році скачували готові, але потім зрозуміли, що нічого такого там не має страшного, і спробували підготувати самі і в нас вийшло, але ми вдячні що є такий помічник.

0


Вы здесь » Форум для любящих мам » Школьная жизнь » Потрібно підготувати презентації


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки