Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Форум для любящих мам

Объявление

Знакомства

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для любящих мам » Школьная жизнь » Помощь с домашним заданием


Помощь с домашним заданием

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Вы помогаете детям с домашним заданием? У меня восьмиклассник, им очень часто задают писать сочинения. У меня нет ни времени, ни сил, ни фантазии, чтобы помочь. Как выкручиваетесь?

0

2

Раджу знайти все ж час і показати дитині, як правильно писати твори. Якщо їх в школі не навчили ... Якщо виробити систему, все вийде. Інше питання - грамотність, тут може і репетитор вже потрібен.

0

3

Я вважаю, що можна користуватися готовими домашніми завданнями, готовими творами, але лише для того, щоб був поштовх до самостійної роботи. Наприклад, можна взяти за зразок готовий твір Як відшукати свій шлях у житті https://onegdz.com/tvori/105-tvr-na-tem … zhitt.html  І постаратися написати в такому стилі про себе. Так дитині легше буде. Так можна знайти зразки на будь-яку тему.

0

4

Якраз найважче з домашніми завданнями було на час карантину, тому що не було можливості вчительці нормально пояснити матеріал уроку. Тому я дуже рада, що ми знайшли для мого сина репетитора з математики на цьому сайті https://buki.com.ua/tutors/matematyka/ і вони займалися по скапу. Це виявилося набагато ефективніше і тепер мій син хоча б не відстає від шкільної програми)

0


Вы здесь » Форум для любящих мам » Школьная жизнь » Помощь с домашним заданием


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки