Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Форум для любящих мам

Объявление

Знакомства

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для любящих мам » Школьная жизнь » Допоможіть визначитись з темою.


Допоможіть визначитись з темою.

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Для мене завжди було важко писати твори, коли сама вчилася в школі, а зараз треба допомогти дитині. І їм задали домашнє завдання написати твір на якісь етичні теми: про кохання, щастя, відносини, дружбу чи ще якісь. Для когось це не важко, а для мене ціла проблема. Може підскажете, якісь відправні тези, від чого відштовхуватись.

0

2

Так це не складні теми, про життя. Стільки літератури читано, перечитано. Ви як відноситесь до художньої літератури на таку тематику? А якщо не можете самі писати, завжди можна знайти подібний твір і його переробити по своєму, щоб не було видно, що його писав професіонал. Ось, наприклад, твір на тему, що таке щастя можете подивитись тут https://onegdz.com/tvori/147-tvr-na-tem … astja.html Чи пошукаєте ще якийсь інший, але вже будете знати від чого відштовхуватись.

0


Вы здесь » Форум для любящих мам » Школьная жизнь » Допоможіть визначитись з темою.


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки