Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Форум для любящих мам

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для любящих мам » Мода и красота » Чи варто шити собі одяг в ательє?


Чи варто шити собі одяг в ательє?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Не можу знайти собі гарне плаття на свято - у чоловіка у цьому місяці ювілей, будемо святкувати у ресторані. Подружка підкинула слушну ідею - шити наряд на замовлення в ательє, в нас якраз біля офісу відкрилася швейна майстерня. Як ви вважаєте, чи варто шити одяг в ательє, чи буде то плаття гарне, чи то буде зайво витрачені гроші?

0

2

Якщо швачка досвідчена та має хист до пошиву одягу, то ви отримаєте гарну сукню.

0

3

Я на своє день народження теж собі сукню шила, але не зверталася до профексійної швачки, а сама спробувала зробити плаття.  В магазині tk.ua/ua  знайшла пречудову атласну тканину ніжно бузкового кольору - вона дуже мені личить. Сукня була простенька пряма, довга на бретелях - але завдяки шикарній тканині, вона мала феєричний вигляд. До того ж думка про те, що я сама змогла її зшити, додавало мені гордості.

0


Вы здесь » Форум для любящих мам » Мода и красота » Чи варто шити собі одяг в ательє?


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки