Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Форум для любящих мам

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для любящих мам » Политика и новости » Закон про ліцензування імпортних ліків № 5038-VI


Закон про ліцензування імпортних ліків № 5038-VI

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

давайте не останемся равнодушными и подпишем эту петицию

З 1 березня 2013 року вступає в силу Закон про ліцензування імпортних ліків № 5038-VI. Це лобістський Закон, покликаний збагатити чиновників за рахунок хабарів на додатковому ліцензуванні, який призведе до значного підвищення цін на всі імпортні ліки, і через який деякі препарати взагалі зникнуть з аптечних полиць. Цей закон стосується кожного українця, який хоч раз купував ліки собі, своїм дітям та батькам, адже під нього підпадає 8 000 найменувань медпрепаратів – від тиску, серцево-судинних захворювань, захворювань нирок та печінки, дитячі антибіотки та багато інших. Крім того, цей закон стане смертельним вироком для багатьох українців, чиє життя залежить від ліків іноземного виробництва. Так, наприклад, майже всі препарати, які закуповуються для лікування онкохворих дітей – іноземного виробництва, лише 20% препаратів для хворих на цукровий діабет виробляється в Україні. Майже 100% хворих на найстрашніші епідемії – СНІД, гепатит, туберкульоз – отримують ліки іноземного виробництва, бо в Україні аналогів просто не існує. З 2015 року Закон вимагає окремого ліцензування дитячих підгузків та презервативів.

Кожен з Вас може захистити права свої права на ліки, врятувати життя важкохворих людей, долучившись до Кампанії за скасування лобістського Закону.
Кожного небайдужого просимо для початку зробити дві прості речі:

1) поставте на своїх веб-сайтах, в соціальних мережах та інших медійних ресурсах Звернення до Президента України з вимогою скасувати Закон № 5038-VI, під яким ми збираємо підписи всіх небайдужих. Просимо максимально поширити звернення серед Ваших друзів, партнерів та журналістів. Для скасування Закону нам треба якомога більше підписів. Посилання для збору підписів ТУТ.

Источник

+1

2

Я підпис поставила і цю тему в родині і з друзями давно вже обговорювали. мій чоловік каже, що такий величезний потік коштів Україна не може загубити, і ліки не заборонять ввозити. Бо і зараз на їх ввозі вже мають купу грошей і втрачати їх не будуть.

0

3

полностью согласен!

0

4

мама  мы тебя любим

0


Вы здесь » Форум для любящих мам » Политика и новости » Закон про ліцензування імпортних ліків № 5038-VI


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки