Уютный форум для общения))

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Уютный форум для общения)) » Уход за телом и волосами » Полезные ссылки по уходу за кожей лица и тела


Полезные ссылки по уходу за кожей лица и тела

Сообщений 31 страница 32 из 32

31

Рrampampa написал(а):

... Я те, що в мене шкіра обличчя останнім часом стала дуже суха та подразлива, теж на екологію списую. Тепер треба гроші витрачати на спеціяльні засоби для зволоження шкіри. Чула, що з керамідами дуже добре працюють.

Шкіра стає сухою не тільки від екологічних факторів, вона ще з віком втрачає значну кількіть керамідів (тобто, жирів), які складають до 50% захисного барє'ру шкіри. Я нещодавно теж внесла зміни в свій догляд за шкірою - тепер в мене в пріорітеті дерматокосметика з керамідами від CeraVe. Всі засоби для догляду за шкірою цього бренду розроблені дерматологами та містять у своєму складі кераміди, подібні до природних. Якщо хочете більш детально взнати, яку користь приносять кераміди для шкіри, то можете зайти на сайт бренду  - там дуже детально описано все. І ще, раджу шукати ці засоби по догляду за шкірою не у магазинах косметики, а в аптеці (на сайті CeraVe є аптеки, де продаються їх засоби).

32

Хорошая косметика стоит не малых денег, поэтому часть кремов я сама делаю, компоненты для них подбираю тут https://www.aromasoap.com.ua/komponenty … etiki.html , такие крема качественные и с ними кожа как после салонных кремов


Вы здесь » Уютный форум для общения)) » Уход за телом и волосами » Полезные ссылки по уходу за кожей лица и тела